Про блог

Тут причина отака:
мало вітаміну «ка».
Олег Головко

Ідея блогу «Вітамін Ка» з’явилася, коли я працювала в одному освітньому журналі для медичних сестер редактором. І як це з нами часто буває, я відкладала її реалізацію до кращих часів. Виявляється, немає кращих часів, ніж часи гірші.

Цей блог потрібен передусім для того, щоб ділитися з вами тією корисною інформацією про медицину або здоров’я, якою я цікавлюся щодня. Часом до написання певних дописів мене штовхають події на вулиці, соціальні проблеми, часом власна необхідність.

Зараз стільки дезінформації в інтернеті, що стосується теми здоров’я, що страшно за життя тих, хто лікується по інтернету. Так-так, лікування по інтернету, а також довіра до сумнівних джерел мережі може призвести до незворотніх наслідків, зокрема втрати найціннішого — здоров’я.

У блозі «Вітамін Ка» ви знайдете практичні паради про збереження здоров’я із посиланням на першоджерела та лікарів, спростування «фейкових» порад щодо здоров’я, медичний лікнеп та найсвіжіші новини про найцікавіші відкриття та дослідження в галузі медицини.

Ваші прохання, питання та побажання залишайте, будь ласка, в коментарях.

Ваша Любов Якимчук,

журналіст

Немає коментарів:

Дописати коментар